Монитор, LG 32U720A-B, 31.5" UltraFine 4K LED, VA, AG, 5ms, 250 cd/m2, 3000:1, UHD (3840 x 2160), DCI-P3 90% , HDR 10, USB-C (PD 90W), HDMI, DisplayPort, LG Switch, Dynamic Action Sync, Reader mode, 5W X 2 speaker, Headphone out, Tilt/Height/Swivel/Pivot, Black
Цена
с ДДС
В Наличност
  • : 32U720A-B
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
USB-C поддържа едновременно дисплей, пренос на данни и 90W зареждане на устройства, като осигурява безпроблемна поддръжка на лаптопа чрез един кабел.
Професионалистите обикновено разполагат с множество устройства.
Свържете различните си устройства заедно и постигнете ефективност на работата.
То прави всяка сцена по-богата, с по-голяма дълбочина и детайлност.
Приложението LG Switch оптимизира монитора ви както за работа, така и за личен живот.
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст3 000:1
Динамичен контраст3 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-CUSB Type-C (Power 90W)
USB хъб2 USB-A
НаклонTilt
Хоризонтално завъртанеSwivel
Вертикално завъртанеPivot
Регулиране на височинаHeight Adjust
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 25.0 x 59.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза забавление и игри
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch31.5
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz60
Яркост, cd/m2250
Тип синхронизацияStandard
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CДа
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеДа
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятBlack
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h26
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5 мс
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
СвързаностАудио изход
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
LG 32U720A-B UltraFine 4K монитор – Професионална яснота и свързаност
Насладете се на невероятна 4K UHD детайлност на 31.5" VA панел с DCI-P3 90% цветова гама и HDR10 поддръжка. USB-C портът доставя 90W мощност, което го прави идеалният хъб за вашия лаптоп или десктоп.
Ключови Предимства
  • Универсална свързаност – USB-C с 90W PD, HDMI и DisplayPort ви позволяват да свържете множество устройства и едновременно да зареждате лаптопа си.
  • Вградени тонколони – Двойни 5W тонколони осигуряват ясен звук без допълнително заемане на място.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана31.5"
Резолюция3840 x 2160 (4K UHD)
Време за реакция5 ms
Яркост250 cd/m²
Цветова гамаDCI-P3 90%
HDRHDR10
СвързаностUSB-C (PD 90W), HDMI, DisplayPort, Аудио изход
Регулируема стойкаНаклон, Височина, Завъртане, Пивот
VESA монтаж100 x 100 mm